|
|
|
|
|
|
|
|
Titulinis / Konkursai / Mažieji Talentai 2017
2016 m. LAUREATAI IR DIPLOMANTAI

Konkurso ATRADIMAS

 

Justas Drakšas

Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazija

 

 

LAUREATAI

 

 Luknė Jurevičiūtė

Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla

Atėnė Jurevičiūtė

Marijampolės muzikos mokykla

Patricija Vilkaitė

Utenos muzikos mokykla

Gavriil Levickij

Visagino Č.Sasnausko menų mokykla

Karina Baltrukėnaitė

Jonavos J.Miščiukaitės meno mokykla

Gabrielė Zabulytė

Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla

Urtė Rutavičiūtė

Klaipėdos J.Karoso muzikos mokykla

Marija Semenej

Visagino Č.Sasnausko menų mokykla

Gabrielė Dobrovolskytė

Jonavos J.Miščiukaitės meno mokykla

Marina Izmailova

Visagino Č.Sasnausko muzikos mokykla

Paulina Bartaševičiūtė

Jonavos J.Miščiukaitės meno mokykla

Goda Levickaitė

Kauno r. Garliavos meno mokykla

Emilija Stanišauskytė

Klaipėdos J.Karoso muzikos mokykla

Ieva   Žlabickaitė  

Utenos muzikos mokykla

Aurelija Paškelevičiūtė 

Visagino Č.Sasnausko menų mokykla

Kamilė Varnaitė

Švenčionių raj. Pabradės meno mokykla

Emilija Joana Šoriūtė

Klaipėdos J.Karoso muzikos mokykla

Povilas Uckus

Kupiškio meno mokykla

Aivaras Dulskis

Kauno M.Petrausko muzikos mokykla

Patricija Guogytė

Zarasų meno mokykla

Vakarė Viktoravičiūtė

Elektrėnų meno mokykla

Vsevolod Kėnėbas

Visagino Č.Sasnausko menų mokykla

Marija Kaleničenko

Visagino Č.Sasnausko menų mokykla

Martins Motte

 Siguldos meno mokykla “Baltais Fligelis

Santa Jasiulytė

Jonavos J.Miščiukaitės meno mokykla

Mykolas Martynas Barzda

Utenos muzikos mokykla

Veronika Austin 

Visagino Č.Sasnausko menų mokykla

Augustė Požerskytė

Kauno 1-oji muzikos mokykla

Auksė Aleknavičiūtė

Vilniaus B.Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

Barbora Karlaitė

Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla

Urtė Solveiga Konošovaitė

Zarasų meno mokykla

Daniil Petrinko

Visagino Č.Sasnausko menų mokykla

Evelina Mikuckaitė

Utenos muzikos mokykla

Airinga Šapalaitė

Zarasų meno mokykla

Simonas Navickas

Kauno M. Petrausko muzikos mokykla

Deimantė Ivanovaitė

Zarasų meno mokykla

Goda Berkmonaitė

Tomas Alijošaitis

Kostas Kutra

Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla

Rusnė Urbutytė

Anykščių muzikos mokykla

Elzė Kęstaitytė

Panevėžio vaikų muzikos mokykla

Laurynas Kalasūnas

Kauno Miko Petrausko muzikos mokykla

Mantas Berkmonas

Garliavos meno mokykla

Aurėja Lukšaitė

Kauno M. Petrausko muzikos mokykla

Izabelė Laukevičiūtė

Garliavos meno mokykla

Paulius Kolesnikovas

Zarasų rajono Dusetų meno mokykla

Barbora Špokauskaitė

Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

Domantas Gaigalas

Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla

Donata Šidlauskaitė

Kupiškio meno mokykla

Mateuš Dainoravičius

Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla

Julija Galaburda

Eišiškių muzikos mokykla

Adrija Zavackaitė

Zarasų meno mokykla

Austėja Venckutė

Šiaulių S.Sondeckio menų gimnazija

Beata Pesliakaitė

Vilniaus B.Dvariono dešimtmetė muz. mokykla

Rūta Mikučionytė

Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla

Goda Oškinytė

Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla

Rebeka Berūkštytė

Kauno 1-oji muzikos mokykla

Viltė Bagdžiūtė

Kauno M.Petrausko muzikos mokykla

Jaunius Čibiras

Naujosios Vilnios muzikos mokykla

 

 

 DIPLOMANTAI

 

Saulė Keršytė

Zarasų meno mokykla

Artemijs Terlanovs

Siguldos meno mokykla “Baltais Fligelis”

Agnietė Kaciucevičiūtė

Kėdainių muzikos mokykla

Gintaras  Šeršniovas

Visagino Č.Sasnausko menų mokykla

Diana  Balčiūnaitė

Zarasų meno mokykla

Vytautas  Gervė

Utenos muzikos mokykla

Emilija  Šalkauskaitė

Švenčionių r. Pabradės meno mokykla

Vingailė  Rinkevičiūtė

Utenos muzikos mokykla

Martynas Žemaitis

Anykščių muzikos mokykla

Nedas Kumparskas

Trakų r. Rūdiškių muzikos mokykla

Meda Vitkauskaitė

Garliavos meno mokykla

Adriana Malinovska

Eišiškių muzikos mokykla

Martynas Skiparius

Kėdainių muzikos mokykla

Greta Birutytė

Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

Eva Rubinaitė

Utenos muzikos mokykla

Pijus Juodelis

Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla

Vidmantas Dovsevičius

Eišiškių muzikos mokykla

Rugilė Karosaitė

Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muz. mokykla

Dovydas Skuja

Panevėžio muzikos mokykla

Adomas Zuzo

Eišiškių muzikos mokykla

Ignas Jakaitis 

Utenos muzikos mokykla

Povilas Petrutis

Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

Gabrielius Budreika

Panevėžio muzikos mokykla

Justė Kvedaravičiūtė

Kėdainių muzikos mokykla

Aurius Sakalauskas

Kėdainių muzikos mokykla

Raigardas Mikalauskas

Zarasų meno mokykla

Goda  Šapalaitė

Kauno A.Kačianausko muzikos mokykla

Adelė Ališauskaitė

Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muz. mokykla

Snežana Poklikajeva

Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla

Radvilė Šapranauskaitė

Kauno M.Petrausko muzikos mokykla

Vakarė Šablinskaitė

Zarasų meno mokykla

Evelina Miliauskaitė

Jonavos J.Miščiukaitės meno mokykla

Tilė Zarankaitė

Utenos muzikos mokykla

Emilija Kijkovaitė

Vilniaus muzikos mokykla „Lyra“

Saulė Šidlauskaitė

Kauno M. Petrausko muzikos mokykla

Evelina Kavaliauskaitė 

Marijampolės muzikos mokykla

Juras Jasiulis  

Panevėžio muzikos mokykla

Liepa Kazakevičiūtė

Vilniaus Lyros muzikos mokykla

Emilija Butiškytė  

Utenos muzikos mokykla

Anastasija Gubarenko

Visagino Č.Sasnausko menų mokykla

Adrija Baranovskaja

Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla

 

 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis