|
|
|
|
|
|
|
|
Titulinis / Kolektyvas / Mokytojai
Fortepijonas
Zita Lukošiūnienė

Gimė Zarasų rajone Antalieptės miestelyje. Mokėsi Antalieptės vidurinėje ir Dusetų muzikos mokyklose. Vėliau įstojo į Vilniaus J. Tallat- Kelpšos aukštesniąją muzikos mokyklą (dabar Vilniaus konservatorija ). Ją baigusi dirbo Kupiškio muzikos mokykloje. Vėliau įstojo į Lietuvos Muzikos ir teatro akademiją, kurioje baigė fortepijono, vargonų specialybes ir įgijo muzikos magistro laipsnį.
Nuo 1989 metų gyvena Utenoje, dirba Utenos muzikos mokykloje mokytoja. Jai suteiktos mokytojos metodininkės ir koncertmeisterės ekspertės kvalifikacinės kategorijos. Taip pat dėsto Panevėžio kolegijos Rokiškio filiale ir Nacionalinėje M.K Čiurlionio menų mokykloje.
Nuo 1997 metų kasmet organizuoja Aukštaitijos vargonų muzikos festivalį, yra jo direktorė ir meno vadovė.Daug koncertuoja kaip solistė vargonininkė ir akompanuoja žymiems Lietuvos atlikėjams. Mamos pėdomis seka ir vaikai: dukra Zelma studijuoja solinį dainavimą, sūnus Adomas – saksofonininkas.
Paveldėjusi muzikinius gebėjimus iš tėvelio, bažnyčios vargonininko Jono Jurgelėno, Zita Lukošiūnienė šventadieniais groja ir koncertuoja įvairiose Lietuvos bažnyčiose. Dažnai su mama muzikuoja ir vaikai.
Gyvendama Utenoje, Zita Lukošiūnienė dirba aktyvų kultūrinį ir kūrybinį darbą: augina jaunąją muzikų kartą, organizuoja festivalius, koncertus, pati groja ir dainuoja, veda muzikines radijo laidas.Visa tai vardan kultūringos, išprususios ir muziką mylinčios Utenos.



 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis