|
|
|
|
|
|
|
|
 
2012-02-16
2012 m. vasario 16 d. Utenos muzikos mokykloje vyko tradicinis pilietinių dainų ir poezijos festivalis-konkursas „Volunge šauk ąžuole". Tai jau šeštasis, tradiciniu tapęs renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti, kurio steigėjas Seimo narys Edmun­das Pupinis. Jau antrus metus rengi­nį globoja europarlamentarė Radvilė Morkūnaitė, dainų ir eilėraščių konkur­so laimėtojams įsteigusi pagrin­dinį prizą - kelionę į Europarlamentą, kurį šiemet laimėjo Samanta Veršelytė, Asta Dirmaitė ir Kotryna Meidutė. Pagrindinis renginio organizatorius - Utenos muzikos mo­kykla ir mokytoja Nijolė Gelgotienė.


ATLIKĖJŲ KATEGORIJA
I vieta

Lopšelio-darželio „Želmenėlis“ folkloro ansamblis „Kupolytė“.
(Vadovė Elena Kiškienė)
Aukštakalnio progimnazijos trio-
Agnė Dabregaitė,Karolina Puodžiukaitė,Justina Stundžytė
(Vadovė Jūratė Katinienė)
Augustė Šutinytė, Aurelija Puodžiukaitė ir Rokas Indrašius.

II vieta
Sudeikių pagrindinės mokyklos ansamblis.(Vadovas Gintaras Šuminas)
Dauniškio gimnazijos Muzikos studijos ansamblis.
(Vadovė Ona Aleknavičienė)

III veta
Rapolo Šaltenio pagrindinės mokyklos ansamblis. (Vadovė Jurga Laurinavičienė)
Ugnė Zarankaitė (Muzikos mokykla, vadovė Nijolė Gelgotienė)

AUTORINIŲ DAINŲ KATEGORIJOJA

Pagrindinis festivalio prizas-kelionė į Briuselį:

Asta Dirmaitė, Samanta Veršelytė, Kotryna Meidutė.

I vieta
Aurimas Matuzevičius.(Muzikos mokykla,vadovė Nijolė Gelgotienė)
Rita Mikužytė (Muzikos mokykla,vadovė Nijolė Gelgotienė)
Greta Mierkytė (Užpalių gimnazija, vadovas Aurelijus Janaudis)
Aurimas Rėza (Vilniaus Mykolo Riomerio universitetas)

II vieta
Gabija Puodžiukaitė (Muzikos mokykla,vadovė Aurelija Puodžiukaitė))
Deividas Žygas (Muzikos mokykls, vadovė Nijolė Gelgotienė)
Avelina Markevičiūtė(KVC“Harmonija“)
Silvija Guzovijūtė (Kauno VDU)

III vieta
Neringa Bučiūtė, Gerda Merkytė,Viktorija Laurinėnaitė, Rasa Masiulytė (Užpalių gimnazija, vadovas Aurelijus Janaudis)
Silvija Vaišnoraitė (Muzikos mokykla, vadovė Nijolė Gelgotienė)

Paskatinamieji prizai instrumentalistams“
Rokui Indrašiui, Justinai Juodytei, Taurai Patapavičiūtei, Deividui Dombovskiui, Lukui Tamašauskui.



"Volunge šauk ąžuole“-2012 poezijos LAUREATAI

5-6 kl.

Laureatai

Grėta Merkytė, LIETUVA, 6e, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Loreta Lekavičienė.
Miglė Juodvalkytė, LIETUVA, 6f, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Loreta Lekavičienė.
Deinaras Stundžia, DAINA LIETUVAI, 5b, Krašuonos progimnazija, mokytoja Daiva Pelėdienė.
Darius Braukyla, LIETUVA, 5b ,Krašuonos progimnazija, mokytoja Daiva Pelėdienė.

Paskatinamasis įvertinimas

Ugnė Kirvelaitė, TĖVYNĖ LIETUVA, 5c, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Lijana Meidienė.
Solveiga Malaiškaitė, LIETUVA - TĖVIŠKĖ MŪSŲ, 6e, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Loreta Lekavičienė.
Aiva Blažytė, LIETUVA, 6e, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Loreta Lekavičienė.
Ignas Tamošiūnas, NUPIEŠIU TĖVYNĘ, 5c, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Lijana Meidienė.

7-8 kl.

Laureatai

Vygintas Jatulevičius, LIETUVA, 8d, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Leonora Buičenkienė.
Paulius Vijukas, PASILIK TĖVYNĖJE, 7b, Aukštakalnio pagr. mokykla, mokytoja Zita Mociūnienė.
Eligija Barkutė, BALTAS PAUKŠTIS, 8g, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Rima Malaiškienė.
Emilė Mackutė, LIETUVA, 8d, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Leonora Buičenkienė.

Paskatinamasis įvertinimas

Ieva-Teklė Čižaitė, MANO MIESTAS, 8b, Utenos Rapolo Šaltenio pagrindinė mokykla, mokytoja Lijana Meidienė.
Ernestas Maminiškis, LIETUVAI, 7d, Aukštakalnio pagr. mokykla, mokytoja Zita Mociūnienė.
Lukrecija Jasevičiūtė, UTENA, 7e, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Gražina Vaitonienė.
Justina Šinkūnaitė, MŪSŲ LIETUVA, 8d, Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Leonora Buičenkienė.

 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis