|
|
|
|
|
|
|
|
 
Balandžio 14 d.
Balandžio 14 dieną, Vilniaus B.Jonušo muzikos mokykloje vyko I Respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų lietuviškos pjesės konkursas , skirtas pedagogo T.Šerno atminimui. Jau nuo 1961 metų T.Šernas garsėjo savo švietėjiška veikla : televizijos laidomis "Do re mi šalyje", 25 metų pedagoginiu darbu tuometinėje M.K.Čiurlionio meno mokykloje. 1964 metais šioje mokykloje įkūrė smuikininkų ansamblį , vėliau įgijusį neoficialų "šerniukų" pavadinimą. Aktyvi koncertinė veikla Lietuvoje bei užsienyje skatino pedagogą kurti ir šiandien Lietuvos muzikos mokyklų repertuare gausu jo kūrybos pavyzdžių. Pedagogo ir kompozitoriaus veikla buvo pastebėta ir įvertinta daugelyje šalių : Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje . Prancūzijoje į muzikos mokyklų privalomų kūrinių sąrašą įtraukta pjesė "Barkarolė" altui ir fortepijonui.
Šis konkursas sukvietė stygininkus iš Vilniaus Karoliniškių, Vilniaus B.Dvariono, Naujosios Vilnios, Rudaminos, Pabradės, Vievio, Kauno bei Utenos muzikos mokyklų. Konkurso dalyviai varžėsi solistų bei kamerinių ansamblių grupėse. Uteniškių konkursiniai pasirodymai sulaukė daug aplodismentų , komplimentų ir gražių įvertinimų .
A grupėje : kamerinis trio -Tilija Kazickaitė, Milena Dicevičiūtė ir Ugnė Zlataravičiūtė (mokyt. R.Saifulinienė ir G.Armonaitienė) pelnė laureatų vardus ir gavo prizą už geriausiai atliktą T.Šerno kūrinį. B grupėje kamerinis trio - Jovilė Mikuckaitė, Beata Kučinskaitė ir Miglė Labeikytė (mokyt. R.Saifulinienė ir G.Armonaitienė) pelnė laureatų vardus ir prizą už geriausiai atliktą lietuviškos muzikos kūrinį. Kamerinių ansamblių dalyvius sveikino kompozitoriaus ir pedagogo T.Šerno dukra Erika Šernaitė-Treznickienė (Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro artistė ) bei sūnus Tomas Šernas.

 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis