|
|
|
|
|
|
|
|
 
Džiazo forumas
2013 metų lapkričio 22 d. Utenos muzikos mokyklos salėje vyko Rytų Aukštaitijos Džiazo Forumas, į kurį buvo pakviesti visi džiazo muzikos mylėtojai bei atlikėjai iš Molėtų, Ignalinos, Zarasų, Anykščių, Visagino bei Utenos. Forumo tikslas populiarinti džiazo muzikos žanrą bei skatinti Rytų Aukštaitijos atlikėjus ieškoti bendraminčių ir burtis į kolektyvus bendrai meninei veiklai.
Koncerte grojo: Visagino Č.Sasnausko muzikos mokyklos bigbendas (vad. Algimantas Rastenis),
Salvijus Aukštuolis (akordeonas, mokytoja Aldona Pučkienė) ir Jonas Dobrovolskis (eufonija,
mokytojas Giedrius Lazdauskas) iš Zarasų meno mokyklos, Beatričė Čeponytė (smuikas mokytojas Raimondas Jasiulionis) iš Ignalinos M.Petrausko muzikos mokyklos, Irmantas Vasiljevas (trimitas, mokytojas Tomas Kochanka) iš Visagino Č.Sasnausko muzikos mokyklos. Iš Anykščių muzikos mokyklos grojo Elijus Šlamas (trimitas) ir Jonas Ražanskas (trimitas, mokytojas Kęstutis Grigaliūnas). Dusetas atstovavo muzikos mokyklos Akordeonininkų kvintetas (vadovas Švedas). Iš Utenos muzikos mokyklos koncerte grojo: Kotryna Vaitekėnaitė (saksofonas), Justas Raslanas (saksofonas), Lukas Tamašauskas (klarnetas) bei du saksofonininkų ansambliai (mokytojas Evaldas Beinoravičius).
Paulius Tarvydas (trimitas), Domas Kazlas (trimitas) ir Simas Raluckas (eufonija) atvyko iš Molėtų meno mokyklos (mokytojas Albertas Bulka). Karolina Rakauskaitė (saksofonas) ir Beata Lebionkaitė (saksofonas) atstovavo Utenos Yamaha muzikos mokyklą (mokytojas Arūnas Katinas). Taip pat koncerte skambėjo Rolando Babraičio vadovaujamo ansamblio improvizacijos.
Džiazo forumą organizavo Rytų Aukštaitijos bigbendas.
Rėmė Utenos rajono savivaldybė.


 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis