|
|
|
|
|
|
|
|
 
Mažieji talentai 2013 rezultatai
SVEIKINAME TARPTAUTINIO JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSO „MAŽIEJI TALENTAI -2013“ NUGALĖTOJUS

Nominacija „ KONKURSO ATRADIMAS“- Vaiva Lukoševičiūtė, Kauno M.Petrausko muzikos mokykla

LAUREATAI
Mantė Steponėnaitė, Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla
Julija Rockina, Jonavos J.Miščiukaitės meno mokykla
Snaigė Lukoševičiūtė, Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“
Emilija Lukšytė, Alytaus muzikos mokykla
Lukrecija Malinauskaitė, Marijampolės muzikos mokykla
Polina Zmeeva, Kaliningrado P.Čaikovskio vaikų meno mokykla (Rusija)
Leticija Jonaitytė, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla
Lukas Čapas, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla
Jorūnas Janaudis, Utenos muzikos mokykla
Jokūbas Burneikis, Ukmergės meno mokykla
Augustė Butkutė, Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“
Milda Mačiokaitė, Kauno M.Petrausko muzikos mokykla
Vesta Cicėnaitė, Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla
Dominyka Domarkaitė, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla
Augustina Lankutytė, Elektrėnų meno mokykla
Marks Georgs Griva, Siguldos meno mokykla „Baltais Fligelis“ (Latvija)
Rasa Grinevičiūtė, Šakių meno mokykla
Barbora Kriaučiūnaitė, Ukmergės meno mokykla
Vaiva Bitinaitė, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla
Justas Drakšas, Šiaulių 1 –oji muzikos mokykla
Rūta Kaukule, Siguldos meno mokykla „Baltais Fligelis“ (Latvija)
Goda Oškinytė, Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla
Viltė Bagdžiūtė, Kauno M.Petrausko muzikos mokykla
Adrijana Vaičiulytė, Kauno 1-oji muzikos mokykla
Aistė Bugaitė, Kėdainių muzikos mokykla
Žaklina Zeiza, Siguldos meno mokykla „Baltais Fligelis“ (Latvija)
Matas Kovalevskis, Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla
Katažyna Basiulis, Eišiškių muzikos mokykla
Neringa Guliokaitė, Kėdainių muzikos mokykla
Jonė Lynda, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
Simonas Margevičius, Garliavos meno mokykla
Adrija Skudutytė, Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla
Salvijus Striuogys, Garliavos meno mokykla
Aurelija Stefanovič, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla
Danielė Arlickaitė, Molėtų menų mokykla
Ernestas Čižas, Vievio meno mokykla

DIPLOMANTAI
Pijus Juodelis, Ignalinos M.Petrausko muzikos mokykla
Erika Dedelaitė, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla
Austėja Venckutė, Šiaulių S.Sondeckio menų mokykla
Nojus Kipras Ramanauskas, Alytaus muzikos mokykla
Greta Nalivaikaitė, Švenčionėlių meno mokykla
Darta Justine Kolate, Rygos Latgalos muzikos mokykla(Latvija)
Gabija Bitinaitė, Pasvalio muzikos mokykla
Zane Bite, Siguldos meno mokykla „Baltais Fligelis“(Latvija)
Diana Boriak, Zarasų meno mokykla
Ugnė Daukšaitė, Kėdainių muzikos mokykla
Dovydas Lukoševičius, Garliavos meno mokykla
Ignas Gajauskas, Jonavos J.Miščiukaitės meno mokykla
Edvin Petrovič, Nemenčinės muzikos mokykla
Anna Jupite, Rygos Latgalos muzikos mokykla (Latvija)
Vaineta Vainalavičiūtė, Molėtų menų mokykla
Kotryna Steponavičiūtė, Utenos muzikos mokykla
Ieva Vanagaitė, Panevėžio Vyt. Mikalausko menų mokykla
Urtė Konošovaitė, Zarasų meno mokykla
Jana Jagelo, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla
Julija Kučinskaitė, Utenos muzikos mokykla
Urtė Rydolytė, Ukmergės meno mokykla
Mažvydas Jukna, Panevėžio Vyt. Mikalausko menų mokykla
Ernestas Kasinskas, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla
Miglė Kisieliūtė, Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla
Nora Sofija Griva, Siguldos meno mokykla „Baltais Fligelis“(Latvija)
Martyna Paradnikaitė, Zarasų meno mokykla
Anastasija Khannanova, Kaliningrado P.Čaikovskio vaikų meno mokykla (Rusija)
Danielė Paužaitė, Kėdainių muzikos mokykla
Lukas Tunčikas, Vilniaus Naujosios muzikos mokykla
Justas Žuvelis, Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla
Nedas Raugalė, Anykščių muzikos mokykla
Violetta Silaeva, Kaliningrado P.Čaikovskio vaikų meno mokykla (Rusija)
Elizaveta Knysh, Kaliningrado P.Čaikovskio vaikų meno mokykla (Rusija)
Justina Savickaitė, Utenos muzikos mokykla
Matiis Zvaigzne, Siguldos meno mokykla „Baltais Fligelis“ (Latvija)
Vainius Kulaitis, Ukmergės meno mokykla
Marts Kaukulis, Siguldos meno mokykla „Baltais Fligelis“ (Latvija)
Linda Marijošiūtė, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla
Akvilė Juškaitė, Utenos muzikos mokykla
Dominyka Jonavičiūtė, Utenos muzikos mokykla
Martyna Šinkūnaitė, Utenos muzikos mokykla
Elzė Kaziukonytė, Kėdainių muzikos mokykla
Austėja Savickaitė, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla
Dovydas Baltrimavičius, Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla
Meda Liašenkaitė, Utenos muzikos mokykla
Elinga Valiulytė, Utenos muzikos mokykla
Elžbieta Butkevičiūtė, Panevėžio Vyt. Mikalausko menų mokykla
Viktorija Vansevičiūtė, Utenos muzikos mokykla

 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis