|
|
|
|
|
|
|
|
 
Mažųjų muzikos talentų šventė Utenoje
Mažųjų muzikos talentų šventė Utenoje

Utenos muzikos mokykloje sėkmingai gyvuoja graži muzikuojančių vaikų šventė – tarptautinis instrumentinės muzikos festivalis - konkursas „Mažieji talentai“. Šis renginys kiekvieną pavasarį į Uteną sukviečia pačius mažiausius iki 10 metų amžiaus įvairių specialybių atlikėjus pademonstruoti savo muzikinius gebėjimus, pasisemti sceninės patirties, pasiklausyti savo bendraamžių. Festivalio organizatoriai, sudarydami galimybę pasirodyti patiems mažiausiems atlikėjams, siekia, kad kuo sėkmingiau atsiskleistų į didįjį muzikos pažinimą žengiančių vaikų talentas, kad muzikos pedagogai kryptingai dirbtų plėtojant muzikuojančių vaikų įgūdžius, ugdant muzikavimo meistriškumą.
Šiemet „Mažieji talentai “ vyko jau penktą kartą. Muzikantai, atvykę iš įvairių Lietuvos miestų muzikos bei meno mokyklų bei svečiai iš Latvijos, grodami pačiais įvairiausiais instrumentais, visiems šventės dalyviams padovanojo daugybę nepakartojamų akimirkų.
„Mažieji talentai 2011“ pasižymėjo ir gausiu dalyvių skaičiumi, ir brandžiais, išraiškingais pasirodymais. Vertinimo komisijai, kurioje dirbo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojai ekspertai Aleksandras Jurgelionis ir Beata Vasiliauskaitė – Šmidtienė, Panevėžio muzikos mokyklos mokytojas ekspertas Vidas Klišys bei Utenos muzikos mokyklos direktorius, mokytojas metodininkas Arūnas Katinas, teko nelengva užduotis išrinkti pačius talentingiausius, pačius ryškiausius atlikėjus. Po ilgo svarstymo paaiškėjo, jog net dvidešimt trys konkurso dalyviai buvo verti diplomantų vardo, o laureatais paskelbti dvidešimt keturi mažieji atlikėjai. Džiugu, kad deramai festivalyje – konkurse „Mažieji talentai 2011“ pasirodė Utenos muzikos mokyklos auklėtiniai. Laureatėmis tapo smuikininkė Tilija Kazickaitė (mokyt. G. Armonaitinė, koncertm. L. Starkuvienė), pianistės Augustina Barzdaitė ir Greta Bagočiūnaitė (mokyt. Z. Lukošiūnienė). Visi laureatai buvo apdovanoti ne tik diplomais, bet ir prizais - simpatiškais minkštais meškiukais.
„Mažųjų talentų“ festivalis – konkursas turi ir savo didįjį prizą – Grand Prix, kuris kasmet būna vis kitoks, tačiau jo laimėtojas įvardijamas kaip konkurso atradimas. Šiais metais toks prizas buvo didžiulis meškinas, atitekęs Marijampolės muzikos mokyklos violončelininkui Eimantui Girdauskui ( mokyt. I. Valiulienė, koncertm. E. Čaplinskienė).

Audronė Misiukaitė

 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis