|
|
|
|
|
|
|
|
 
Moksleivių kūrinių koncertas 2015-10-21d.
Nacionalinio moksleivių muzikos kūrinių konkurso laureatų koncertas Utenoje

Šeštus metus rengiamame Nacionaliniame moksleivių muzikos kūrinių konkurse dalyvavo ir į finalą buvo atrinkti įdomiausi ir labiausiai klausytojus intriguojantys jaunųjų autorių muzikos kūriniai. Konkurse dalyvauja Lietuvos specialiose meno ir muzikos mokyklose ir konservatorijose bei gimnazijose besimokantys muzikos talentai, kurie netolimoje ateityje galimai papildys lietuvių nacionalinės kompozicijos mokyklos kūrėjų gretas.
2016 metais Kompozitorių sąjungos fondo, Lietuvos kompozitorių sąjungos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kompozicijos katedros bei Lietuvos autorių teisių gynimo agentūros LATGA pajėgomis bus rengiamas septintasis Nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas. Jau žinoma jo finalinio koncerto data, tai įvyks 2016 birželio pirmąjį šeštadienį.
Norėdami akademinės muzikos kūryba sudominti kuo daugiau moksleivių ir paskatinti dalyvauti šiame Konkurse, įvairiuose Lietuvos miestuose bei regionuose kasmet surengiami keli šio Konkurso laureatų kūrinių koncertai. Tuose koncertuose dalyvauja ne tik garsūs kompozicijos pedagogai, bet ir šalyje pripažinti kūrinių atlikėjai, kurie miestų ir miestelių klausytojams pristato talentingiausių jaunųjų šalies kompozitorių kūrybą. Koncertų programa kasmet papildoma ką tik pasibaigusio konkurso laureatų kūriniais. Po koncertų vykstančiuose susitikimuose klausytojai gyvai bendrauja su Konkurso Žiuri nariais, jaunaisiais autoriais ir jų mokytojais bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kompozicijos katedros dėstytojais.Diskusijose neformaliai paliečiami aktualūs šiuolaikinės Lietuvių ir pasaulio muzikos kūrybos ir atlikimo klausimai. Susidomėjusiems muzikos kūryba pasiūloma konsultuotis su LMTA Kompozicijos katedros dėstytojais irpasimokyti kūrybos paslapčių bendraujant internetu, arba atvykti į didesniuose miestuose gyvenančių ir dirbančių kompozitorių nemokamas pamokas.

Nacionalinio moksleivių muzikos kūrinių konkursoinformacija:
www.manonata.lt
www.ksfondas.lt

Gintaras Samsonas
Kompozitorius
Kompozitorių sąjungos fondo
pirmininkas

 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis