|
|
|
|
|
|
|
|
 
„Sietyno" koncertinė veikla 2016 m.
Šiais mokslo metais /2015-2016/ mokytojos, etnomuzikologės Rimos Garsonienės mokiniams - jauniesiems Utenos liaudies muzikantams – kelis kartus teko garbė atstovauti ne tik savo mokyklą, miestą, bet ir regioną. R.Garsonienės vadovaujami du kolektyvai LRT laidoje ,,Duokim garo“ grojo net 5 kartus. Abu kolektyvai grojo talentų rungtyje ir su didele atsakomybe bei džiaugsmu atstovavo Aukštaitijos regioną. Šie kolektyvai perima ir tęsia sudėtingas ir turtingas savo krašto instrumentinės muzikos tradicijas. Daug kam netikėta, bet liaudies muzika ir instrumentai žavi ir labai traukia vaikus. Norisi tikėti, kad užsidegimas groti liaudies instrumentais padės išsaugoti mūsų krašto instrumentinės muzikos tradicijas.
Pirmą mokslo metų pusmetį Lietuvos žmonėms, liaudiškos muzikos gerbėjams grojo kapela ,,Sietynėlis“ – vaikų liaudiško muzikavimo ,,Tramtatulis“ ir kt. konkursų laureatė, daugelio tarptautinių, respublikinių ir rajoninių festivalių, švenčių ir koncertų dalyvė. Tai jaunimo kapela, kurioje groja keturi muzikantai: Brigita Miliūtė /smuikas ir mažasis būgnelis/, Eligijus Šinkūnas ir Jonas Ilčiukas /Peterburgo armonikos/, Gabija Karlaitė, o vėliau Akvilė Nalivaikaitė /mažasis būgnelis/. Jiems talkino ir kartu griežė liaudiško grojimo smuiku tradicijos puoselėtoja ir populiarintoja, įvairių konkursų nugalėtoja, profesionali pianistė Aušrinė Garsonaitė. Laidų įrašus galima pamatyti www.lrt.lt/mediateka/ laida ,,Duokim garo“ 2015.09.11, 2015.10.23.
Antrą pusmetį LRT televizijos prodiuseris Saulius Basijokas ir režisierė Rasa Zakarė varžytis pakvietė folkloro ansamblio ,,Sietynas“ būgnininkus. Norint sudominti žiūrovus ir pademonstruoti išskirtinę, senovišką grojimo būgneliu su pagaliuku tradiciją, groti buvo patikėta įvairią grojimo patirtį turintiems mokiniams. Būgneliu grojo būrelis 7 - 18 metų mokinių: Lukas Gaižutis, Vasarė Liškauskaitė, Viktorija Čižaitė, Aistė Litinskaitė, Martyna Bikutė, Raminta Januškevičiūtė, Monika Purvinytė, Karolina Laučiūtė, Viktorija Arelytė, Akvilė Nalivaikaitė, Lauryna Mackutė, Deividas Pernavas, Brigita Miliūtė. Kad būgnininkai galėtų atskleisti savo meistriškumą jiems grojo tradicinė kapela ,,Sietynėlis“. Ypač daug vaikų pastangų, atsakomybės ir emocijų pareikalavo Lietuvos talentų varžytuvių finalinė laida. Dėkojame visiems savo balsais ir širdimi palaikiusiems jaunuosius Aukštaitijos muzikantus. Stiprus gerbėjų palaikymas padėjo pelnyti garbingą 3 vietą. Laidas galima pasižiūrėti www.lrt.lt/mediateka/ laida ,,Duokim garo“ 2016.01.15, 2016.02.12, 2016.04.08.

 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis