|
|
|
|
|
|
|
|
 
Uteniškiai Latvijoje
Kelionė į Latviją

Prieš išvažiuodama labai daug galvojau, kaip ten viskas bus, juk dar niekada nesu buvusi Latvijoje, tuo labiau muzikiniais tikslais, todėl labai daug grojau, ruošiausi, nors laiko turėjau neperdaugiausiai.
Bet jaudinausi, aišku, veltui, nes viskas buvo labai įdomu ir nuostabu. Pati kelionė nebuvo labai ilga, bet jau buvo pabodę važiuoti. Kai nuvykome į Preili, mus nuvedė į muziejų, palikusį tikrai gilų įspūdį. Akys net raibo nuo, bemaž, 200 įvairiausių rankomis darytų lėlių bei pilių… O laikas bėgo, todėl papietavę susipažinome su savo kolegomis ir pasinėrėme į repeticijas. Aš labai džiaugiausi, galėdama su latvėmis Iluta ir Ana bendrauti tiek angliškai, tiek muzika. Mes grojome, aptarinėjome kūrinius, klaidas, svarstėme, ką galėtume daryti geriau… Taip praleidome beveik dvi valandas, o man nė sekundei nebuvo praėjęs noras groti. Greit atėjo metas koncertuoti. Be galo jaudinausi, bet viskas praėjo puikiai. Po koncerto, šiek tiek užkandome, bendravome. Latviai buvo labai malonūs, draugiški, visi ėjo, kalbino, laidė juokus, skubėjo apsikeisti kontaktais…, buvo fantastika… Iluta man aprodė mokyklą, klases, vėliau nuėjome į vieną kabinetą ir ten grojome: aš - fleita, Iluta - saksofonu bei pianinu. Buvo labai smagu.
Važiuoti namo, aišku, nesinorėjo, bet reikėjo. Buvo gaila palikti tą mokyklą, tačiau mintis, kad dar susitiksime ir pabendrausime internetu, šiek tiek ramino. Iš Preili namo parsivežėme be galo gerą nuotaiką ir kalną įspūdžių. Aš jau dabar nekantraudama laukiu kito susitikimo su latviais.
Marija Keraminaitė

 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis