|
|
|
|
|
|
|
|
 
"Vyturėlis"- ansamblinio muzikavimo festivalis
Šių metų vasario 27 d. Kauno ,,Vyturio“ gimnazijoje vyko I-respublikinis ansamblinio muzikavimo festivalis ,,Vyturėlis“, kuriame dalyvavo nemažai ir mūsų mokyklos mokinių instrumentinių ansamblių. Fortepijoninis duetas: Augustė Laužikaitė ir Miglė Umbrasaitė (mok. Ingrida Dirmienė) . Mišrūs ansambliai: Danielius Čekas (saksofonas) ir Mindaugas Baliukevičius (fortepijonas), Julius Šimelis (saksofonas) mok. Evaldas Beinoravičius ir Aistė Rupštaitytė (fortepijonas) mok. Ingrida Dirmienė, Adolis Paukštė (saksofonas) ir Vaiva Paškevičiūtė (fortepijonas) mok. Lolita Starkuvienė
Saksofonininkų ansamblis: Lukas Tamašauskas, Kristijonas Kaminskas, Mindaugas Katinas, Danielius Čekas ir Greta Deniušytė (fortepijonas) mok. Laura Raudžiuvienė.
Festivalyje dalyvavo virš dviejų šimtų mokinių iš visos Lietuvos muzikos mokyklų. Geriausiai pasirodę ansambliai buvo apdovanoti padėkos raštais bei diplomais. Visi mūsų mokyklos ansambliai puikiai bei profesionaliai atliko savo muzikinius numerius, o Danieliaus Čeko ir Mindaugo Baliukevičiaus ansamblis buvo įvertintas nominacija ,,Profesionaliausiai atliktas muzikinis kūrinys“.

 
2017-08-29
 2017-09-01
Kviečiame į Utenos meno mokyklos Rugsėjo 1-osios renginius
 
2017-08-24
 Taikos simfonija
Kviečiame rugsėjo 2 dieną 17 val. į Taikos simfonijos "Dona Nobis Pacem" koncertą, kuris vyks Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Utenoj...
 
2017-06-20
 Pirmokų sąrašas
Priimtų mokytis į Utenos meno mokyklos muzikos skyrių sąrašas: 1. Aysel Marija Kerimova (fortepijonas) 2. Emilija Naum...
 
Maironio g. 11, Utena, 28142,
tel. 8-389-61626,
el.p. 
mus rasite: čia
 
Svetainės žemėlapis